Žaliosios mokyklos choras

Kviečiam į chorą!

Kiekvienais metais choro sudėtis kinta, bet kolektyve išlieka 20-30 dainuojančių suaugusiųjų. Čia dainuoja ir mokyklos tėvai, ir mokytojai, ir kiti bendruomenės nariai. Choro repertuarą sudaro mokyklos metų rato dainos ir profesionalūs lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai, aranžuotos lietuvių liaudies dainos, kūriniai pritaikyti chorui atlikti dviem arba trimis balsais.

Daugiausia choras pasirodo mokyklos renginiuose ir šventėse, inicijuoja advento koncertą mokykloje. 2022 metais choras pasiruošė ir dalyvavo Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje. Tai kol kas meniškai svarbiausias ir daugiausiai įspūdžių choristams palikęs renginys. Mūsų choras bendradarbiauja ir draugauja su Vilniaus Valdorfo mokyklos moterų ansambliu (vad. J. Kostiukevičiūtė), asociacijos ,,Skambėjimas” choru ,,Sonantem” (vad. A. Sakalauskaitė).

Labai dažnai kartu su Žaliosios mokyklos suaugusiųjų choru koncertuose pasirodo mokyklos mokiniai, kurie dainuoja Jaunių dainavimo studijoje. Choro vadovė labai palaiko skirtingų kartų dainavimo tradicijas, kelias kartas dainuojančias viename chore ir sako, kad: ,,jei žmogus geba kalbėti, vadinasi gali ir dainuoti”.

Svarbiausia mūsų choro vadovės Ausmos vertybė yra nuostata, kad dainuoti gali visi. Visko ko reikės, išmoksime kartu. ,,Atrankos nėra, nes tikiu, kad dainuoti gali visi, tik kartais mums reikia skirtingo laiko išmokti skirtingus dalykus. Laukiu Jūsų chore!” (A. Sakalauskaitė).

Choro repeticijos: trečiadieniais nuo 18:15 val. socializuojamės, nuo 18:30 dainuojame

Choro vadovė Ausma Sakalauskaitė
Koncertmeisterė Julija Kostiukevičiūtė
Choro prezidentė Irma Bajorinienė

Nauji nariai laukiami rugsėjo ir sausio mėnesiais. Kreiptis į Gustę. tel.: +37068572479
Choro mokestis 20 eur/mėn.

Tvarkaraštis>>>