Žemėlapis

Atvykimas:

1. Viešuoju transportu + pėsčiomis:
    • Važiuokite 66 autobusu Žalgirio st. – Skirgiškės.
    • Skirgiškių stotelėje pereikite perėja ir Saulės alėja eikite, kol pasibaigs asfaltuotas kelias. Sukite dešinėn, miško keliuku, per upelį, aiškiai matomu miško keliuku iki mokyklos. Ėjimo pėsčiomis 1,8 km (15-30 min.)
  2. Automobiliu + pėsčiomis:
    • Iš Vilniaus išvažiuokite Žaliųjų ežerų kryptimi.
    • Visą laiką važiuokite pagrindine gatve: Žaliųjų ežerų g., Europos parko g. iki Skirgiškių.
    • Skirgiškėse važiuokite tiesiai, pravažiuosite parduotuvę, tiltuką (upelis kerta kelią).
    • Pavažiuokite. Primename, kad čia galioja ženklas, apribojantis greitį iki 20km/h.
    • Reikia sukti į kairę kai tik pamatysite nuorodas su užrašais: Skirgiškės, Varsa, Ruduo, Parama. Dar vienas požymis – kad tai pirmas asfaltuotas posūkis į kairę, visi kiti posūkiai į sodus žvyruoti.
    • Pavažiavę keliuku tiesiai išvažiuosite į elektros linijos saugos zoną – čia reikia atrasti vietą automobiliui palikti. Šalia keliuko, kuriuo reikės eiti, matote ženklą “Mokinių išlaipinimo vieta”.
    • Toliau eisime pėsčiomis.
    • Žvyruotu keliuku žingsniuokite miško kryptimi.  Ėjimo pėsčiomis 500 m (apie 10 min.). Laikykitės pėsčiųjų tako miškeliu, kai jis atsiranda.
    • (Esant nenugalimam poreikiui, važiuojame miško kryptimi, kylame į kalną, saugome vaikus, kuriems pasitaiko netikėtai atsirasti kelyje. Parkuojamės prie miško esančioje pažymėtoje parkingo aikštelėje. Toliau einame pėsčiomis – mokyklos kiemas vėliavos kryptimi.)
  3. Dviračiais:
    • Maršrutu nuo Santariškių, pro Žaliuosius ežerus, Lubavą (išvengiant intensyvios Žaliųjų ežerų gatvės). 16 km (1,5 h).