Popietis

Po pamokų vaikams yra galimybė likti mokykloje, popiečio grupėje.

Taip pat vyksta papildomo ugdymo užsiėmimai (būreliai) >>>

Popiečio grupės pradžia – 14 val. mokykloje Skirgiškėse o pabaiga – 17.35 val. Skirgiškių stotelėje (prie 66 autobuso žiedo). Iš mokyklos į popiečio žygį link autobuso išeinama 17.00 val. Mokytojas vaikus lydės nuo mokyklos iki Skirgiškių stotelės ir kartu su jais autobusu važiuos iki Žalgirio stotelės. 66 autobusas į Žalgirio stotelę atvažiuoja apie 18.15 val., tuo metu jau reikia laukti vaikų.

Popiečio metu vaikai žaidžia laisvus žaidimus, meistrauja, tvarkosi, keliauja, bendrauja, skaito, lanksto origamius, piešia, stato vaidinimus.

Dauguma jų žaidžia lauke: šiltuoju metų laiku statosi namelius iš šakų, žolių ar kitų natūralių „statybinių medžiagų“, rausia urvus, karstosi po medžius, ridenasi nuo kalvų, važinėjasi dviračiais, stebi driežiukus ar drugelius, orams atvėsus nevengia purvo ir balų, na, o paspaudus šaltukui mėgaujasi pačiais įvairiausiais žaidimais su sniegu ir ledu. Tokios patirtys miške ir pievose jiems labai vertingos – jie mokosi pajusti savo kūną, suvokti, kiek gali ir kiek ne, išgyventi įvairius savo pojūčius ir gamtos nuotaikas. Tam tikra rizikos „dozė“ yra naudinga: miške galima pasiklysti, todėl reikia būti itin dėmesingiems, iš medžio galima iškristi, todėl reikia pajusti, kuri šaka tvirta, o kuri sutręšusi, kaip tvirtai reikia įsikibti ir kaip susikaupti, kad vėliau nuliptum žemyn. Popiečio mokytojų tikslas – kad vaikai galėtų visa tai išgyventi saugiai, bet kartu patirdami sveiką įtampą ir pasitenkinimo savim jausmą, kai jiems pavyksta.

Tie, kurie nori likti viduje, gali rinktis ramesnį laisvalaikį, pavyzdžiui, piešti arba skaityti, arba žaisti aktyvius žaidimus su kamuoliu tam skirtoje patalpoje. Kai kuriems vaikams tai proga tiesiog pabūti draugais, ko jie negali daryti pamokų metu, arba atvirkščiai – kurti naujus, netikėtus, žaidimus su vaikais iš kitų klasių. Kadangi popiečio metu jie gali žaisti gana didelėje teritorijoje, kiekvienas paprastai atranda ką nors įdomaus. Sunkiau sekasi tiems, kurie mėgsta organizuotą laisvalaikį, nes popietis daugiausia laisvų žaidimų metas. Kita vertus, jiems tai puiki proga išgyventi nuobodulį, po kurio beveik visuomet ateina įkvėpimas. Arba galima rinktis vieną iš būrelių, kurie vyksta popiečio metu.

Mokestis už popiečio grupę

1. Planas METAI. Kaina metams 360 eurų, mokama po 40 eurų per mėnesį rugsėjo-gegužės mėnesiais (Pasirinkus metinį planą dviem ir daugiau šeimos vaikų, taikoma 10 % nuolaida).Šis planas tinka nuolat lankantiems popiečio grupę dvi ir daugiau dienų per savaitę.
  2. Planas DIENA. Kaina už vieną lankytą dieną 5,5 eur.
  3. Būnantiems ne visą popiečio laiką – kaina 1,4 euro už valandą.

Mokiniai, po pamokų iki 15 valandos būnantys mokykloje, tėvų prašymu popiečio grupėje gali būti nežymimi ir mokestis neskaičiuojamas.

Popiečio grupės mokėjimo planą galima keisti kartą per mokslo metus.

Jei norite, kad jūsų vaikas išeitų iš popiečio išsyk po būrelio ar baigiantis popiečiui neitų į žygį kartu su visais, o vienas keliautų namo, liktų laukti prie mokyklos, eitų į Žaliąjį darželį ar panašiai, prašytume tai nurodyti prašyme priimti į popiečio grupę.

Popiečio grupės tvarka ir prašymas: zaliojimokykla.lt/dokumentai

Popiečio grupės kontaktai: Kamilė +37067985567,  popieciogrupe@zaliojimokykla.lt

Popiečio grupė veikia Skirgiškėse, A klasėje (prie krepšinio aikštelės).

Svarbi informacija:

• Prašymą lankyti popiečio grupę pateikite registruodamiesi šioje formoje https://forms.gle/ZK2bexHwqAeUH8TU6 Svarbu prisegti elektroninėmis priemonėmis pasirašytą prašymą.
  • Pasiimdami vaiką iš mokyklos po 14 val, turite pasirodyti ir pranešti popiečio mokytojams.
  • Kur vaikas keliauja po popiečio, susitarkite iš vakaro, kad mažintume naudojimąsi mobiliais telefonais kiekį. Mokytojams skambinti prašytume išimtinais atvejais.
  • Mokesčio sumas už popietį gausite mokėjimo sąskaitoje už praėjusį mėnesį (spalio mėnesį gausite už rugsėjį ir t.t.). Kilus neaiškumams dėl mokėjimų ar dėl popiečio plano pasirinkimo, kreipkitės į administratorę Indrę, kontaktai.

Kviečiame į popiečio grupę atvykti suaugusių, kurie norėtų savo ir vaikų malonumui paveikti tai, kas įdomu ir smagu. Tai gali būti sezoniniai rankdarbiai, meistravimai, muzikavimai, skaitymas, piešimas, lipdymas, tvarkymasis, žaidimai, sportavimas, poilsis – tai ką veikiate Jūs. Tiesiog bendravimas. Galima ir nieko neveikti – tiesiog būti su vaikais, kartu paveikti jų pasiūlytas veiklas. Rašykite kolegijai, taip pat tarkimės gyvai.  Kvietimas galioja visus mokslo metus. Papildome, kad tai ne būrelių veikla – o neįpareigojantis BUVIMAS kartu.