Laikraštis

Penktas, 2020-21m. sezonas:

Miške #1 (17) / 2021.03.12 / >>>

Laikraštis – susitikimas. Metų apžvalga. AČIŪ. Finansų grupė. Mokytojų kolegija. Asociacija „Žalioji Valdorfo bendruomenė“. Buveinės grupė. Sodo grupė. Projektavimo grupė. Vaiko gerovės grupė. Gimnazinių klasių kūrimas. Komunikacijos grupė. Lietuvos Valdorfo Mokyklų Asociacija. Personalo grupė.

Prenumerata. Vos pasirodžius laikraščiui, jis išsiunčiamas į klasių tėvų forumus. Taip pat, nedidelis atspausdintas tiražas išdalinamas klasėms. Tie, kurie šiais būdais laikraščio negauna, o norėtų gauti į elektroninį paštą – registruokitės čia >>>

Ketvirtas sezonas:

Miške #1 (16) / 2019.09.25 /  >>> Žaliosios mokyklos architektūra: ištakos, istorija, detalėsAtsakymai į klausimus. 100 metų.  Foto ir video istorijos.

Trečias sezonas:

Miške #3 (15) / 2019.05.31 / >>>  Ką Žaliosios mokyklos vaikai veikia per pertraukas? Kodėl Valdorfas veikia: iš neuromokslinės perspektyvos. Dukros išmaniųjų neturi (Pokalbis su Miško klasės mokytoja Kazimiera). Pabėgimas.

Miške #2 (14) / 2019.03.10 / >>>   Bendruomenės susirinkimas – proga pasakyti AČIŪ. Mokyklos sodas. Kai susitelkiam – kalnus verčiam. Kodėl Valdorfo mokyklose vaikai mezga? Valdorfo pedagogikos šimtmetis. Trumpa istorija. Valdorfo pedagogika. Planuojant vaikų vasarą.

Miške #1 (13) / 2018.12.18 />>> Kalėdinio laikraščio numerio centre — pokalbis su mokytoja Virginija. Tai įkvepianti istorija apie kelią link svajonės ir Žaliosios mokyklos gimimą. Taipogi rašome, kur ir ką mokosi mokytojai, pristatome aukok.lt projekto rezultatus bei žvelgiame į mokyklą svečio iš Vokietijos akimis.

Antras sezonas:

Miške #6 (12) / 2018.06.28 / >>>   Žaibiška klasės veiklų apžvalga. Vokiečių kalba mokykloje. Ištraukos iš laiškų.

Miške #5 (11) / 2018.05.04 / >>>  Der Mensch lernt, solange er lebt. Rašo Miško klasės mokiniai. Pokalbis su Džiaugsmo klasės mokytoju Virginijumi.

Miške #4 (10) / 2018.03.14 / >>>  Informacija: Koordinavimo grupė, Administravimo grupė, Finansų grupė, Finansų paieškos grupė, Projektavimo grupė, Buveinės grupė, Virtuvės grupė, Darbščiųjų rankų grupė – apie rankdarbius ir apie sodą daržą mokykloje, Vaiko gerovės grupė.

Miške #3 (9) / 2018.02.21 /  >>>   Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginiai Žaliojoje mokykloje: žygis, iškilmės, dainos, linksmybės, Žaliosios klasės spektaklis „Šimtmečio paveikslas“, Saulės klasės paroda „Šimtas faktų apie Lietuvą“. Autentiškos ir nesurepetuotos žygeivių mintys “Kodėl man Lietuvoje gera?”. Visuotinis Žaliosios mokyklos susirinkimas.

Miške #2 (8) / 2017.12.20 / >>>  Aukok.lt projektas „Žalioji sporto aikštelė“, Apie klasės gyvenimą pasakoja Žalioji klasė, Draugų klasė. Pokalbis su anglų kalbos mokytoja Daiva.

Miške #1 (7) / 2017.10.24 / >>> Mokslo metų pradžia. Kaip pasitikome šiuos mokslo metus? Kaip baigėme pernai mokslo metus? Ką veikėme per vasarą? (Mokomės nuolat)

Pirmas sezonas:

Miške #6 / 2017.05.28 / >>> Apie Kaziuko mugę. Neįtikėtina Saulės klasės talka. Pavasario šventė. Žaliosios mokyklos šachmatų turnyras. Naujienos.

Miške #5 / 2017.05.14 / >>> Kalba vaikai. Kelias į mokyklą.

Miške #4 / 2017.02.27 / >>> Pasakojimas apie Žaliosios mokyklos bendruomenės susirinkimą. Mokyklos biudžetas ir lėšų poreikis. Mokesčio sistema. Tu mums reikalingas! (sąrašas klausiantiems kokios reikia pagalbos)

Miške #3 / 2016.12.19 / >>> Adventas – susikaupimo metas laukiant Kalėdų stebuklo. Dėkojame rėmėjams ir bičiuliams. Susitikimai mokyklos sklype (apie stovyklas ir šventes). Veiklos grupių informacija. Mokyklos identiteto dokumentas.

Miške #2 / 2016.11.15 / >>> Žibintų šventė – metas atrasti savo vidinę šviesą. Klasių naujienos. Aktualios naujienos.

Miške #1 / 2016.10.06  / >>> Mykolinės – drąsos ir valios šventė. Veiklos grupių ir būrelių informacija.