Transportas

Tėvai rūpinasi mokinio kelione.

Tvarkaraščiai keičiami pagal sezoną – tikrinkimės!

1. Vykstantys į mokyklą viešuoju transportu mokiniai važiuoja viešuoju miesto autobusu Nr 66. Atvažiavę iki Skirgiškių, organizuotai pėsčiomis eina apie 1,8km – Saulės alėja ir toliau aiškiai matomu miško keliuku.
  2.  Atvežamus asmeniniu transportu vaikus tėvai išlaipina vienoje iš šių vietų:
    • Dėmesio – vaikų iki mokyklos ryte nevežame!
    • Skirgiškių stotelėje, kur vaikas prisijungia prie atvykusių autobusu grupės (apie 8:10).
    • Mažąjame mokyklos žiedelyje, Skirgiškėse, prie ženklo “Mokinių išlaipinimo vieta”.  Išlaipinti vaikai miško keliuku žingsniuoja iki mokyklos.  Ėjimo pėsčiomis 500 m (apie 10 min.).
  3. 1-2 klasių rytinio transporto klausimą tėvai sprendžia klasių forumuose.
  4. Po dienos mokykloje 1-2 klasių mokiniai keliauja į Skirgiškių mokyklą, paskui į Skirgiškių stotelę ir 66 autobusu važiuoja į miestą (arba kitu tėvų suorganizuotu būdu, priklausomai nuo vykimo krypties).
  5. Po dienos mokykloje 3-10 klasių mokiniai grįžta 66 autobusu arba tėvų suorganizuotu būdu.
  6. Dieną po pamokų 1-3 klasių mokiniai bei visi mokiniai po popiečio grupės nuo mokyklos Malūno g.39 iki Žalgirio stotelės keliauja kartu su lydinčiuoju asmeniu. Kiti mokiniai keliauja savarankiškai.

Žygio iš/į Vilniaus Valdorfo Žaliąją mokyklą Rekomendacijos