Veiklos grupės

Žaliojoje mokykloje veikia  grupės, kurios rūpinasi skirtingais veiklos barais. Susiderinimas įvyksta veiklos koordinavimo grupėje, mokytojų kolegijoje, administravimo grupėje. Mokinių tėvus kviečiame bet kuriuo metu prisijungti prie Jums įdomių veiklų susitikimų. Grupės bendrauja susitikimuose, kurie skelbiami kalendoriuje. Žemiau rasite grupės  informacijos puslapį,  el.pašto adresą, kuriuo galite parašyti rūpimu klausimu. Kiekviena grupė turi koordinatorių, klausikite.

Esame atviri, todės kontaktai vieši. Visi piktnaudžiaujantys ir nukreipiantys į šiuos paštus savo reklamą, kurios neužsakome yra iš karto pažymimi kaip spamas (google sistemai) ir ištrinami neskaičius. Negaiškite savo ir mūsų laiko, dėkojame.

I. Veiklos koordinavimo grupė –  zaliojimokykla.lt/veiklos-grupes/koordinavimas

II. Mokytojų kolegija – zaliojimokykla.lt/veiklos-grupes/kolegija

III. Administravimo grupė – zaliojimokykla.lt/veiklos-grupes/administravimas

! ŽM laisvalaikis! Čia – ne veiklos ar darbo, o laisvalaikio grupė :-) Skelbiame įvairius aktyvaus ar pasyvaus laisvalaikio renginius, žygius, diskutuojame ir dalinamės idėjomis.