Mokinių paskyros

Mokykla vykdo nuotolinį mokymą naudodamiesi Google Workspace for Education platformą. Siekdami saugumo, kokybės ir patikimumo Mokiniams suteikiamos mokyklinės paskyros, kurios naudojamos tik mokymosi Žaliojoje mokykloje tikslams.

• Kiekvienas besimokantis gauna prisijungimus prie mokyklos pašto.
  • Tai bus paštas, kuris naudojamas tik mokymosi Žaliojoje mokykloje reikmėms.
  • Mokykla naudoja Google Workspace for Education platformą – Google Classroom ir kitus produktus. Į reikmes įtraukiami ir pagal mokytojų instrukcijas vykdomi prisijungimai prie kitų mokymosi turinio sistemų.
  • Paskyra suderinama su dauguma „Google“ paslaugų, bet mokykla nuspręs, kurias paslaugas galima pasiekti naudojant mokinio paskyrą.
  • Paskyros bus apsaugotos asmeniniais slaptažodžiais, kurie atnaujinami pirmo pridijungimo metu ir vėliau – pagal tuo metu galiojantį saugumo protokolą.
  • Naudojant mokinio paskyros paslaugas mokykla gali pasiekti mokinio paskyros informaciją, įskaitant visus duomenis, kurie saugomi paskyroje naudojant „Google“ paslaugas. Informaciją tikrinsime kilus įtarimams dėl kenkėjiškos veiklos. Nedelsiant suteikiame visą informaciją tėvams, globėjams, tarnyboms.
  • Naudodami paslaugas, vartotojai sutinka su atitinkamomis konkrečios paslaugos sąlygomis.

Nauji vaikai registruojami čia:

Pagalba, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus čia: www.zaliojimokykla.lt/mokiniupaskyros/duk/