Visuotinis susirinkimas 2023

Kviečiame į visuotinį Vilniaus Valdorfo Žaliosios mokyklos susirinkimą

2023 vasario 25 dieną, šeštadienį, 11:00, Skirgiškėse.
Planuojama pabaiga apie 14 val.

Vilniaus Valdorfo Žaliajai mokyklai šiemet sueina dešimt metų. Prieš dešimtmetį idėja – sumanymas kurti bendruomeninę mokyklą užmiestyje, kur vaikai galėtų augti ir skleistis ugdomi ne tik rūpestingų mokytojų, bet ir padedami pačios gamtos – miško ir pievų, gėlių ir medžių, saulės ir lietaus, rūko ir vėjo virto kūnu. Mokykla išaugo iki dešimties klasių, dabar joje mokosi 255 mokiniai, o darnią bendruomenę sudaro 170 šeimų. Mokykla ruošiasi viršutinei pakopai.

Šių metų visuotiniame susirinkime susitiksime ir džiaugsimės: nuveiktais darbais, idėjomis paverstas veiksmais, sienomis, mintimis, ketinimais, bendruomene. Tarsime AČIŪ. Susirinkimas bus aktualus tiems, kuriems rūpi ugdymo kokybės klausimai, viršutinės pakopos ketinimai ir siekiamybės. Kaip įprasta, pasidalinsime mokyklos aktualijomis: ūkis, finansai, bendruomenės veiklos, kita.
Antroje susirinkimo dalyje turėsime galimybę patogiems ir nepatogiems klausimams. Jei jau dabar turite tokių klausimų, siųskite egidijus@zaliojimokykla.lt

Koordinavimo grupės vardu,
Egidijus K.

Tai viešas renginys, kuriame fotografuojama ir filmuojama.