Dailės būrelis

Esu Natalja, Vilniaus Valdorfo Žaliosios mokyklos mama ir mokytoja. Vedu akvarelės pamokas mūsų mokykloje. Kaskart liedama spalvas lape, atrandu kažką naujo, užburiančio.

Ketvirtadieniais 15:00 kviečiu visus nuo 9 (trečiokų) iki 99 metų mokyklos bendruomenės narius pasinerti į spalvas kartu su manimi. Artimiau susipažinsite su akvarele. Naudosim Valdorfo pedagogų mėgstamą wet-on-wet (šlapias ant šlapio) akvarelės liejimo techniką. Stebėsime mokyklos aplinką, semsimės iš jos įkvėpimo. Artimiau pažindinsimės su spalvomis.

2023-2024 mokslo metų pirmasis užsiėmimas numatytas rugsėjo 21 d. Pamokos trukmė iki 2 ak. val. Pamokos kaina 10 Eur. Pamokų dalyviai gaus visas darbui reikalingas priemones. Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija: natalja@zaliojimokykla.lt

Tvarkaraštis>>>