Mokslo metų pradžios šventė – pradedame dešimtuosius mokyklos metus! (2023)

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę Vilniaus Valdorfo Žaliojoje mokykloje

Pradedame dešimtuosius mokyklos metus!

Rugsėjo 1 d.

• 10.30 val. renkamės mokykloje Skirgiškėse, atvykdami pėsčiomis pro žaliuosius vartus.
  • 11 val. renginio pradžia mokyklos kieme, vėliavos pusėje. Pradėsime mokslo metus, susitiksime naujus ir esamus mokyklos bendruomenės narius.
  • Vaikai susitiks su mokytojais klasėse arba kieme, o šeimos rašys palinkėjimą mokyklai – apsidairykite kieme, kur tai vyksta.
  • Bendras visų palinkėjimų pakėlimas.

Po šios dalies – šeimų laikas, kviečiame pasimėgauti mokyklos aplinka, apylinkėmis, jau pasibaigus renginiui pasibūti klasių šeimų piknikuose. Klasių mokytojai informuos iš anksto, jei yra dar kokių susitikimų.

Džiugiai ir iškilmingai
Žaliosios mokyklos kolegija

• Svarbu:
    Mūsų jau gausu, o keliukas ir automobilių stovėjimo aikštelė riboti, tad prašome kantrybės, tausojančio požiūrio ir tinkamo laiko planavimo.
  • Tai viešas renginys, kuriame fotografuojama ir filmuojama.
Igno fotografija.