Kviečiame dirbti anglų kalbos ir literatūros mokytoją

[skelbimas nebeaktualus]

‘Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla kviečia dirbti anglų kalbos ir literatūros mokytoją.
Darbas 1, 2, 4 ir 8 klasėje nuo 2022 rugpjūčio pabaigos.

15 pamokų per savaitę, darbo krūvis su nekontaktinėmis valandomis 27,5 val./sav., DU į rankas 970 eurų. Kasmetinis krūvis ir mokomos klasės suderinamos kasmet mokyklos anglų kalbos mokytojų kolegijoje.

Žalioji mokykla įsikūrusi Skirgiškėse, už Europos parko. Mokykloje mokoma remiantis Valdorfo pedagogikos metodais.

Tikimės Jūsų pasirengimo mokytis Valdorfo pedagogikos ir gebėjimo dirbti komandoje – komunikuoti su mokyklos mokytojų kolegija, anglų kalbos dalyko kolegija. Privalumai: pedagoginė patirtis su paaugliais, sąlytis su Valdorfo pedagogika.

Rašyki, skambinki, siųski savo gyvenimo aprašymą: personalogrupe@zaliojimokykla.lt,
tel. 8 618 05342 Vytautas D., 8 610 23827 Virginija G.