Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo pirmoji – jau šį šeštadienį, iki mokslo metų pradžios liko visai nedaug!

Šventė vyks Skirgiškėse, prie naujųjų mokyklos pastatų, o prasidės prie simbolinių „vartų į mokyklą“.  Ten visų ir lauksime 11 valandą – pasiruošę džiugiems susitikimams.

Visai bendruomenei susirinkus iškilmingai pakelsime vėliavą ir giedosime tautinę giesmę. Trumpai prisistatys mokytojai, su šventės dalyviais pasisveikins kiekviena klasė, vyks ypatinga pirmokų įleistuvių ceremonija, o galiausiai pakviesim visus dainuoti kartu:

Eik pirmyn, eik pirmyn,
Tau širdis parodys kelią.
Niekad te neapleidžia jos drąsa.
Ir visad, ir visad,
Narsiai ginki tai, kas gera yra,
Nes tu juk esi šviesos karys!

Po dainos klasės mokytojai su vaikais trumpam atsiskirs nuo kitų šventės dalyvių, kurie tuo metu galės paruošti suneštinių vaišių stalą. Mokytojams su vaikai sugrįžus, gongas visus pakvies susiburti, kartu sudainuoti padėkos už vaišes dainą, o jau tuomet vaišintis, dalintis vasaros įspūdžiais, susipažinti ar tiesiog būti kartu.

Iki greito susitikimo!
Mokytojai