Oficialiai atidaryta krepšinio aikštelė

Gegužės 10 d. į Vilniaus Valdorfo Žaliąją mokyklą atvyko Lietuvos krepšinio federacijos atstovai, tarp jų Lietuvos moterų krepšinio lygos direktorius Giedrius Gustas. Perkirpus siūlą buvo oficialiai atidaryta krepšinio aikštelė, kuriai LKF dovanojo stovus ir krepšius.

Atidarymo šventėje vyko baudų metimo turnyras, kurį taikliu metimu atidarė Europos čempionas Giedrius Gustas, o laimėjo 7 kl. mokinys Eytan Janusov. LKF svečiai neslėpė nuostabos netradicinėmis gamtoje įsikūrusios mokyklos erdvėmis.

Žaliosios mokyklos mokytojas Egidijus Kabošis: „Labai džiaugiamės matydami rezultatą – paruoštą naudojimui krepšinio aikštelę, kurioje jau žaidžia vaikai. Neperdėsiu sakydamas, kad kiekvienas mokyklos bendruomenės narys kažkuo prisidėjo prie aikštelės įrengimo. Turime fotografijose užfiksuotas akimirkas, kaip tėvai ir netgi vaikai talkose nuosekliai dirbo ties kiekvienu aikštelės įrengimo etapu: lygino sklypą, pylė grunto sluoksnius, klojo dangą. Dalį reikiamų pinigų surinkome per projektą „aukok.lt“ portale: aukojome patys, įtraukėme draugus, gimines, įmones – bendruomenė susitelkė bendram tikslui. Ačiū Lietuvos krepšinio federacijai už stovus, lankus ir jų montavimą. Ačiū UAB “Fortera” už dovanotą aikštelės dangą bei pažymėtas linijas. Ši aikštelė yra pavyzdys, kaip bendromis jėgomis galima įgyvendinti tokį reikalingą projektą“.

Vaizdo reportažas apie šventę:

Įrašas Youtube >>>

Dėkojame pagrindiniams rėmėjams – UAB Fortera, Lietuvos krepšinio federacijai.

Ačiū rėmėjams.