Viens, du, trys! Op! Sporto salės paramos akcija!

Šuoliukai – viens, du, trys! Prakaitas – ištrykš! Štai tokį žaidimą kartais žaidžia vaikai. O mes žaidžiame didelių žmonių žaidimus. Kuriame mokyklą, ją statome savo rankomis ir laistome prakaitu nuo 2013 metų.

Esame aktyvi, nepailstanti Žaliosios Valdorfo mokyklos bendruomenė ir darbas mums nebaisus. Mokame atlikti špagatus ir akrobatinius triukus, kai reikia suderinti daug skirtingų veiklų: nuo mokytojavimo iki statybų administravimo, sodo ir žirgų priežiūros. Tik kartais sunku peršokti finansines kliūtis, kartelė labai aukšta. Todėl labai labai reikia pagalbos. Apie ką mes čia?

Ogi apie SPORTO salės statybas. O gal paprasčiau – STOGĄ virš galvos, kad galėtume sportuoti, statyti spektaklius, rengti bendruomenės susitikimus.

Mokyklą statomės – darbai juda, bendruomenė auga. Pradėjome nuo plyno lauko gamtoje, išaugome iki gražios mokyklos su 254 mokiniais, tik joje labai trūksta bendros erdvės, kai lyja, sninga, pučia vėjai. Lauke praleidžiame daug laiko, kiekvieną pertrauką vaikai lekia į kiemą. Bet po balas ir purvą sportuoti lietui lyjant ar sniegui drebiant menkas smagumas, tik skamba romantiškai.

Tad norime pakviesti jus prisidėti.
Mūsų tikslas – įsibėgėti ir surinkti 6000 eurų SPORTO salei.
Su jūsų pagalba tik OP! Ir STOGAS bus virš galvos.

Lenkiamės žemai, šokame aukštai ar padėsite mums?

OP – 20 eur
OP – 50 eur
OP – 100 eur
OP – 200 eur