Kviečiame mokinius į 9-11 klases

Kviečiame mokinius į 9-11 klases:

Kas mes
Esame nevalstybinė, bendruomeninė mokykla, skaičiuojame vienuoliktus veiklos metus. Šiuo metu turime 1-10 klases, 258 mokinius. Klasėje mokosi apie 20-25 mokiniai. Mokykloje dirba 39 mokytojai. Tai sąmoningi, nuolat besiugdantys, smalsūs, entuziastingi ir profesionalūs žmonės. Kiekvienoje klasėje dirba po du kuratorius. Mokykloje vadovaujamės Valdorfo pedagogika, deriname visuminio ugdymo principus bei bendrųjų valstybės programų išsilavinimo reikalavimus.

Kur kviečiame
Šiuo metu kuriame vyriausiąją, gimnazinę mokyklos pakopą. Turime mokinių poreikius atliepiančią ir mokytojus įkvepiančią viziją:  apie ugdymą 11-12 klasėse.
Mūsų tikslas – padėti vaikams pasiruošti brandos egzaminams, o kartu puoselėti emociškai saugią atmosferą ir gerbti kiekvieną vaiką tokį, koks jis yra. Mums rūpi egzaminų rezultatai, o taip pat siekiame visuminio įvairiapusio ugdymo.

Į 9-11 klases galime priimti mokinių, motyvuotų mokytis mūsų mokykloje. Susidomėjote – registruokitės pokalbiui čia: https://forms.gle/oGJGv1nDcRD6R3EC7 

Kur esame
Esame įsikūrę užmiestyje, Skirgiškėse, Vilniaus rajone. Į mokyklą iš miesto atvykstama 66 autobusu (arba nuosavu transportu) ir apie 0,5-1,8 km einama pėsčiomis. Taip mokiniai kasdien gali patirti fizinį krūvį gamtoje ir į pamokas ateiti nusiteikę mokytis.
https://www.zaliojimokykla.lt/transportas/

Investicija
Planuojamas Mokyklos mokestis – 330 eurų per mėnesį, mokamas rugsėjo-birželio mėnesiais. Į mokestį įskaičiuoti pietūs mokykloje.
Detaliau apie šiuo metu galiojantį mokestį čia >>>

Priėmimo tvarka ir kriterijai
Užsiregistravusius pokalbiui pakviesime susipažinti su mokykla. Vyks pokalbis su šeima. Prašysime atsiųsti įvertinimus iš esamos mokyklos. Priimant atsižvelgiama į metinių pažymių vidurkį, motyvaciją mokytis.

Priėmus sprendimą mokytis mūsų mokykloje, bus pasirašomos mokymosi sutartys, mokamas 330 eurų dydžio stojamasis mokestis.

Tėvams
Siūlome galimybę tapti bendruomenės dalimi, dalyvauti mokyklos kūrime – talkose, darbo grupėse, šventėse, susitikti bendraminčių, išbandyti įvairias bendruomeniškas veiklas.

Turintys klausimų skambinkite Vytui (861805342), Rimai (861256335).

Nuorodos:
https://www.facebook.com/zaliojimokykla
https://www.youtube.com/@vilniausvaldorfozaliojimokykla
Apie Valdorfo pedagogikos metodus 4 min. filmukas su lietuviškais titrais čia >>>