Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima iš anksto užsiregistruoti į mokyklą?
Pateikti prašymą priimti į mokyklą galima tik į artėjančio rugsėjo pirmą klasę. Priėmimo informacija čia.

Ar priimate vaikus su specialiaisiais poreikiais?
Sprendžiant klausimus, susijusius su kiekvieno konkretaus vaiko galimybe mokytis Žaliojoje mokykloje, lemiamas žodis priklauso mokytojams, dirbantiems klasėje, į kurią prašoma priimti. Žaliojoje mokykloje kuriama nekonkurencinė, bendrystės persmelkta erdvė. Siekiama, kad saugiai jaustųsi skirtingu tempu ir skirtingais būdais besimokantys vaikai. Mokykloje nėra pedagogų, paruoštų specialiai darbui su vystymosi sutrikimų turinčiais vaikais ir nedirbama su vaikais taikant jiems visiškai individualizuotas programas, todėl ne visi ugdymo poreikiai gali būti patenkinti.

Ar mokykla religinė?
Žalioji mokykla yra nereliginė mokykla. Valdorfo pedagogika pripažįsta dvasinę kiekvieno individo prigimtį, nemokydama jokios konkrečios religinės doktrinos ar dogmos. Mokyklos siekis – puoselėti augančiuose vaikuose tokias vertybes kaip moralumas, pagarba žmogui ir gamtai. Mokyklos mokymosi programa supažindina su įvairiomis kultūromis ir religijomis per pasakojimus, muziką, šventes.
Viso pasaulio Valdorfo mokyklos siekia būti atviros bet kokios konfesijos žmonėms, kartu palaikydamos vietinės bendruomenės tradicijas. Lietuvoje klostosi tradicijos švęsti ar kitaip palaikyti krikščioniškas šventes.

Klauskite.