priėmimas į pirmą klasę

Priėmimas į pirmą klasę:

1. Pokalbiai, vizitai
  • Jei norite gauti naujienas apie 2019 metų priėmimą tiesiai į savo pašto dėžutę , registruokitės čia >>>
  • Susipažinkite su mokyklos veikla, mokesčiais, iššūkiais.
  • Kviečiame atvykti į kalendoriuje pažymėtas Žaliosios mokyklos talkas, susitikimus, šventes. Taip susipažinti su bendruomene, mokykla ir aplinka.
  • Susitikimas, turintiems klausimų vyksta kasmet rudenį.
  1. Prašymas

Atsisiųskite:  2018_ZM_1kl_priemimo_prasymo_forma

• Užpildykite prašymo priimti į  1 kl. formą, įsitikinkite, kad atsakėte į visus klausimus, pasirašykite.
  • Tikime, kad sėkmingas mokymasis vyksta bendradarbiaujant mokytojams ir tėvams (globėjams). Todėl prašome tėvų parašyti motyvacinį laišką, iš kurio suprastume,  kodėl norite, kad jūsų vaikas(-ai) mokytųsi šioje mokykloje.

Dokumentai priimami:

1. Kas toliau?
  • Dokumentai priimami nuo sausio 1 iki 31 d.
  • Priėmus dokumentus, sudaromas kandidatų sąrašas.
  • Priimant į pirmą klasę, atsižvelgiama į tai, ar mokykloje jau mokosi sesės ar broliai, į motyvacinius laiškus, į gyvenamąją vietą, į tai, ar lankytas Valdorfo darželis. Tačiau nė viena iš aplinkybių automatiškai neužtikrina pirmumo teisės. Kriterijai paaiškinami čia>>
  • Planuojami mokytojų susitikimai su tėvais ir vaikais (pagal galimybes ir poreikį).
  • Prireikus, pateikiami papildomi dokumentai, susiję su prašymo formos 3 punktu.
  • Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau.
  • Informuojama, kokie dokumentai  reikalingi mokiniui užregistruoti.
  • Pasibaigus priėmimui, toliau apie klasės planus jus informuos pirmokų mokytojai.

Priėmimo koordinavimas:  Egidijus Kabošis, 865020611, priemimas@zaliojimokykla.lt

Kitos Valdorfo mokyklos Vilniuje: Vilniaus Valdorfo mokykla, Atviroji mokykla.