Pavasario šventė 2017

Kviečiame smagiai praleisti šeštadienį Pavasario šventėje! Jūsų laukia įvairiausi užsiėmimai ir veiklos :)

Nuolat pildoma! (Paskutinį kartą papildyta gegužės 01 d. 21:41)

Fotografijų albumas mokyklos Facebook puslapyje čia >>>

SPORTAS . Rytą entuziastai galės pradėti nuo dviračių ir pėsčiųjų žygio Vilnius-Žalioji mokykla. Šentės metu veiks orientacinės/pažintinės trasos po mokyklos apylinkėse esančius miškus ir laukus – nuo trumpos iki ilgos. Visi norintys – po vieną arba komandomis kviečiami eiti ieškoti “lobių”.  Kaip ir praėjusiais metais, bus galimybė išbandyti save pasikarstant lipyne medžiuose. Šventės metu žaisime futbolą.

Detali informacija:

* Į šias veiklas registruokitės starto vietoje, renginio kaimelyje.

PARAMA SPORTO VEIKLOSE:  Starto mokestis visoms Pavasario šventės metu vykstančioms sporto veikloms yra 2-5 eu. Jį kviečiame sumokėti visus pilnamečius dalyvius (vaikams nemokamai). Mokestis pagal Jūsų norą ir galimybes gali būti  2 arba 3 arba 4 arba 5 eu. Savo įnašą galėsite įmokėti starto vietoje. Šventės pelnas bus skirtas naujų klasių statybai. Starto mokestis mokamas vieną kartą ir galioja visoms sporto veikloms visos šventės metu. Sumokėję mokestį žymimi antspaudu ant rankos. 

VEIKLOS. Šventėje bus galima pameistrauti iš medžio su Gintu ir kompanija, nusipiešti tatuiruotę natūraliais chna dažais su Rūta iš Žaliojo darželio. Veiks Pavasario paštas, kur galėsite išsirinkti atviruką ir išsiųsti laišką bet kam Lietuvoje, o gal net ir pasaulyje! Mėgstantys fotografuotis bus laukiami fotoateljė, o  tie, ką traukia azartas, galės dalyvauti loterijoje ir aukcione. Galėsite išmokti rišti kilpinėlius!

PROGRAMA. Šventę 11:00 pradės folkloro ansamblio pasirodymas. Tie, kas žavisi rytų kovos menais, galės stebėti aikido būrelio pasirodymą. Dar bus Lietuvos Niat Nam federacijos pasirodymas ir žaidimai!  Mažiausiems šventėms dalyviams Žaliasis Valdorfo darželis rodys spektakliuką, o didžiausių lauks infocentras, kur vyks rimti ir nelabai pokalbiai apie mokyklos reikalus, veiklas, statybas.  Veiks šachmatinė. Šventės metu kviečiame improvizuoti, patirti garso ir tylos pasaulį Muzikinėje karuselėje. Ji veiks trečiame name. Ir tai dar ne viskas!

Programa:

 • 11:00 Folkloro ansamblio pasirodymas
 • 11:20 Aikido būrelio pasirodymas
 • 11:45 Šokių pasirodymas **
 • 11:50 Viva mokyklos žongliravimo būrelio pasirodymas **
 • 12:00 Pasaka mažiesiems (2 namas)
 • 12:00 – 15:30 Lobių paieška, orientacinis, lipynės.
 • 12:00-14:00 ir 14:30 – 15:30 Muzikinė karuselė (3 namas)
 • 12:20-15:00 Futbolo turnyras
 • 13:00 Pasaka mažiesiems (2 namas)
 • 13:30 Lietuvos Niat Nam federacijos  pasirodymas ir žaidimai
 • 13:30 Šachmatinė (2 namas)
 • 14:00 Aukcionas (3 namas)
 • 16:00 Pabaiga, tvarkymasis, laisva programa prie laužo
 • 16:00 Dviračių žygis Žalioji mokykla – Susitikimų žemė (Daugiau informacijos čia>>)

** Derinama.

Programa gali keistis pagal oro sąlygas.

MAISTAS IR GĖRIMAI. Veiks šilto ir malonaus maisto kavinė, taip pat pyraginėkokteilių baras, penktokų-šeštokų lauko kavinė-kepsinė tad galėsite numalšinti alkį bei troškulį ar šiaip pasmaguriauti.

MUGĖ. Nepraleiskite progos įsigyti nuostabių bendruomenės rankų darbo gaminių, sodinukų ar įvairių naudingų daiktų blusturgyje! Mugės dalyvių kiekis kasdien pildosi!

Facebook renginys, kuriame pristatoma kiekviena veikla renginyje: www.fb.com/events/190073134815524/

ATVYKIMO  INFORMACIJA: Atvykimo į šventę būdai: viešuoju transportu, automobiliais, žygiai dviračiais, pėsčiomis. VIEŠUOJU: iš Vilniaus iki Skirgiškių veža 66 autobusas. Šeštadienį jo rytiniai tinkami išvykimo laikai iš Žalgirio stotelės yra 9:12 ir 9:58. Atvykę į Skirgiškes pasukite keliu, kuriuo kasdien eina mokiniai. Nuorodos į tvarkaraščius, atvykimo žemėlapiai čia: zaliojimokykla.lt/zemelapis/

PARKINGO INFORMACIJA: Šventės svečius kviečiame automobilius parkuoti Malūno g. mokyklos sklype (bus nuorodos). Šventės dalyvius kviečiame automobilius parkuoti Bratoniškėse (prie pradinukų namo) – Neries, Stumbrų ir Elnių g.

SVARBU: Šunys šventėje turi būti pririšti. Dėkojame už supratingumą.

Šventės plakatas:

Norintiems gauti popierinį plakatą kreiptis egidijusk@gmail.com

One thought on “Pavasario šventė 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *