Mokslo metų pradžios šventė 2020

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę

10 val. renkamės visi mokykloje Skirgiškėse. Mokytojai lauks mokinių klasėse. Globėjus, mamas, tėčius, rūpintojus, mažesnius/didesnius brolius, seses ir gimines kviečiame likti erdviame mokyklos kieme.
10:30 Prasideda pamoka, susitikimas kiekvienoje klasėje/erdvėje.
11:00 Visi susirinksime mokyklos kieme, vėliavos pusėje, Tautiškai giesmei ir pirmokų įleistuvių ceremonijai.
Taip pradėsime mokslo metus ir susitiksime naujus ir esamus mokyklos bendruomenės narius.

Po šios dalies kviečiame pasimėgauti mokyklos aplinka, apylinkėmis. Klasių mokytojai informuos iš anksto, jei yra dar kokių susitikimų – skirtingai pagal klases, vaikų amžių ar poreikius.

Švelniai ir iškilmingai,
Mokytojų Kolegija

Svarbu:

• Mūsų jau gausu, o keliukas ir parkingas ribotas, tad prašome kantrybės, tausojančio požiūrio ir tinkamo laiko planavimo. Parkuotis taip pat galima Malūno gatvėje, laukų kryptimi. Saugokime arklių aptvarą nepažeistą.
  • Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar kuriems privaloma izoliacija izoliacijos laikotarpiu.
  • Renginio metu laikytis 1 m. atstumo tarp dalyvių (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus) atviroje erdvėje ir 2 m. atstumo uždarose patalpose, o jei to neįmanoma užtikrinti – vyresniems nei 6 metų renginio dalyviams dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemonės.
  • Į uždaras mokyklos patalpas prašome suaugusių neiti. Prireikus, wc naudojamės tos klasės, kurioje mokosi vaikas.
  • Mokiniams klasėje kaukių nereikia.
  • Tai viešas renginys, kuriame fotografuojama ir filmuojama.
Egidijaus K. fotografija

Informacija skelbiama klasių forumuose.