Sėkmingai baigėsi aukok.lt projektas “Žalioji sporto aikštelė”

2017 m. pabaigoje paskelbėme aukok.lt projektą „Žalioji sporto aikštelė“. Mokyklos bendruomenės ir draugų dėka surinkome planuotus 5000 eurų aikštelės įrengimui, nors aukok.lt portalo šeimininkai iš pradžių įspėjo, kad panašūs projektai sunkiai renka lėšas. Regis, bendruomenės sutelktumas ir tikslo siekis padarė įspūdį ir rangovams. UAB „Fortera“ padovanojo Žaliajai mokyklai dėvėtą dangą aikštelei, o Lietuvos krepšinio federacija – krepšinio stovus. Taip projekto bendra paramos suma išaugo beveik dvigubai – iki 9000 eurų.

Visus metus prie mokyklos stebėjome besikeičiančią teritoriją – kaip laikui bėgant paprastas žemės plotas virto sporto aikštele. Pagrindiniai įrengimo etapai: buvo išlygintas žemės plotas, atvežta grunto ir skaldos, paruoštas aikštelės pagrindas, paklota dirbtinė danga, įrengti krepšinio stovai. Paskutiniai darbai – aikštelės aptvėrimas bei linijų žymėjimas – kol kas neatlikti dėl didelio rangovų užimtumo bei oro sąlygų, tačiau dėl jų jau susitarta.

Oficialus krepšinio aikštelės atidarymo turnyras numatomas 2019 m. Pavasario šventės metu. LKF žada atsiųsti savo atstovus, nuskambėjo gandas, kad pas mus žada atvykti ir pats Arvydas Sabonis.

Nuoširdus ačiū visiems prisidėjusiems!

Projekto ataskaita: Žalioji sporto aikštelė (galutinė projekto ataskaita)

https://www.aukok.lt/projektai/Zalioji-sporto-aikstele