Aukok.lt kviečia aukoti Žaliosios mokyklos sporto aikštelei

Ar pastebėjote išlygintą žemės plotą mokyklos sklype, tarp ketvirtokų klasės ir miško? Čia kitų metų vėlyvą pavasarį turėtų atsirasti mokyklos lauko sporto aikštelė. Aikštelėje bus du krepšinio ir du tinklinio stovai, taip pat tinkami lauko tenisui. Aikštelėje paklosime dirbtinę dangą, todėl ja bus galima naudotis net lietingu metų laiku.

Augantiems vaikams ypač svarbu žaisti komandinius žaidimus – rasti savo vietą grupėje, mokytis bendradarbiavimo, kartu tobulinant asmeninius įgūdžius. Sporto aikštelė bus judriųjų komandinių žaidimų centras per pamokas, pertraukas, po pamokų ir per atostogas. Ji bus atvira ir aplinkinių gyvenviečių vaikams ir jaunimui.

Mokykla neturi galimybės pilnai finansuoti sporto aikštelės įrengimo. Trūkstamą sumą – 5 tūkstančius eurų – tikimės surinkti per portalą aukok.lt.

Prisidėkime prie projekto VISI, savo kad ir nedidele auka! Paskleiskite žinią savo šeimos ir draugų rate. Mūsų bendruomenėje yra 117 šeimų, keturiskart tiek senelių, tetų, dėdžių, krikštatėvių, daugybė palaikančių draugų. Kartu tikrai galime daugiau!

Paaukoti galite čia: www.aukok.lt/projektai/zalioji-sporto-aikstele