Vaikų stovykla WESP 2019

Su džiaugsmu pranešame, kad šiais metais Lietuvoje vyks tarptautinė stovykla 7-14 metų vaikams. Kodėl džiaugiamės? Lietuvoje ilgą laiką trūko kokybiškos, ilgos, multikultūrinės stovyklos vyresniems mokyklinio amžiaus vaikams, kurioje dirbtų valdorfo pedagogikos mokytojai, kuriantys ritmą, veiklą ir gyvenimą, atliepiantį vaikų poreikius. Stovykla vyks tvarkingoje, gražioje ir patogioje vietoje prie Bebrusų ežero. Šis stovyklos projektas gyvuoja jau 6 metus. Projekto kūrėjų grupė apjungia Latviją ir Kiniją – motherground.com. Šiemet  smagiai pastovyklausime ir Lietuvoje.

Data: Liepos 31d. – rugpjūčio 9d.
Organizatoriai: Adažės Laisvoji mokykla, Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla ir Motherground.org
Vieta Lietuvoje: Bebrusai.

Į stovyklą sukviesime apie 70-80 vaikų iš viso pasaulio. Vaikai pagal amžių bus išskirstyti į grupeles po 10-15. Kiekviena grupelė turės Mokytoją ir Padėjėją – jie yra grupelės globėjai ir saugotojai, organizuojantys veiklas ir prisiimantys atsakomybę už vaikus.

Stovyklos Mokytojai – profesionalai Valdorfo mokyklų ir iniciatyvų. Padėjėjai – valdorfo mokyklų vyriausieji mokiniai, absolventai, tėvai ir entuziastai. Stovykloje taip pat bus profesionalus daktaras. Stovyklos kalba – anglų, bet Mokytojai ir Padėjėjai yra iš visur, tad šneka įvairiomis kalbomis ir vaikai gali kalbėti įvairiomis kalbomis taip pat.

Čia rasite detalų stovyklos programos ir veiklos aprašymą, stovyklos kainą, mokytojų, padėjėjų duomenis:  čia pdf: WESP 2019 LT

Į stovyklą registruokitės čia: http://motherground.com/summer-camps/

Čia stovyklauja vaikai iš visų mokyklų!

Klausimai šiais kontaktais: 

Angliškai: wesp.latvia@gmail.com ;  kita nurodyta stovyklos pristatymuose
Lietuviškai: egidijus@zaliojimokykla.lt ; +370 650 20611 ;  fb.com/egidijus.kabosis

Fotografijų iš ankstesnių stovyklų rasite čia: http://motherground.com/summer-camps/

2 thoughts on “Vaikų stovykla WESP 2019

Comments are closed.