Sausio 20-22 dienomis ViVa mokykloje svečiuosis mokytojas ir lektorius Thilo Koch iš Vokietijos.

Thilo Koch yra vienas iš tų mokytojų, kurie keitė ir formavo Potsdamo Valdorfo mokyklos veidą. Jis iniciavo ir padėjo įgyvendinti tikslingą vyresniosios pakopos ugdymo idėją bei pasiūlė vertinimą portfolio būdu. ThiloKoch vertinimo metodai orientuoti į formuojamąjį, o ne į apibendrinamąjį vertinimo būdą. Taip pat jis daug dirbo tobulindamas praktinio darbo organizavimą mokykloje, o nuo 2007 m. yra EPC projektų vadovas ir koordinatorius.

Thilo Koch gimė 1949 m., Berlyne studijavo matematiką, fiziką ir okeanografiją, įgijo daktaro laipsnį, vėliau daugiau kaip 30 metų dėstė matematiką ir fiziką Manheino, Heidelbergo ir Potsdamo Valdorfo mokyklose. Beje, pats šiuo metu yra 6 suaugusių vaikų tėvas ir 4 anūkų senelis.

Sausio 21 dieną, trečiadienį numatoma paskaita tėvams apie portfolio metodą “Portfolio mokykloje – naujas   mokymo ir vertinimo būdas” ViVa mokykloje, Geležinio Vilko g. 23, Vilniuje (Žemėlapis)

Registruotis nebūtina. Vertimas bus.

2 thoughts on “Thilo Koch paskaita tėvams “Portfolio mokykloje – naujas mokymo ir vertinimo būdas”

• 2015-01-22 at 02:24
    Permalink

Egidijau, gal buvo daromas įrašas??? Labai norėčiau pasiklausyti apie ką kalbėjo

• 2015-01-29 at 21:32
    Permalink

Zita, įrašinėjama nebuvo. Kai susitiksim, ištaikysim progą pakalbėti apie tai.