Puošėmės atšvaitais

Lapkričio pirmosiomis dienomis Vilniaus „Valdorfo“ ŽALIOSIOS bei VIVA mokyklų moksleiviai entuziastingai sudalyvavo ne pirmus metus Lietuvoje vykstančioje akcijoje „Būk matomas“ ir pasipuošė spindinčiais atšvaitais.
„Šiais metais akciją rengiame ir vaikams, ir suaugusiems. Džiugu, kad Valdorfo mokyklos moksleiviai bei mokytojai, suvokdami, kad patys esame atsakingi už savo saugumą gatvėse, pasirūpino savo saugumu ir vieni pirmųjų prisijungė prie gražios akcijos savo drabužius papuošdami atšvaitais“, – pasidžiaugė socialinių projektų iniciatorė, daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes“ įkūrėja Jurgita Pocienė.

Akcijos „Būk matomas“ organizatoriai bendradarbiauja su miestų savivaldybėmis, kelių direkcija ir bendromis pastangomis kviečia žmones bei ženklina jų drabužius atšvaitais. „Gera daryti tokius darbus, kai žinai, kad tiek vaikams tiek suaugusiems jie yra naudingi. Be to, vaikams tai – geras pavyzdys, rodantis, kad patys turime prisiimti atsakomybę už savo saugumą“, – neabejoja J. Pocienė.

IMG_1214 IMG_1213