Pavasario šventė 2016

Sveiki,

kviečiame smagiai praleisti šeštadienį Pavasario šventėje! Numatome įvairių skonių ir judrumo veiklų :)

Sportinė dalis:  rytą entuziastai galės pradėti nuo žygio Vilnius-Žalioji mokykla (Kontaktai ir informacija>>>). Visos šventės metu veiks 5 orientacinės/pažintinės trasos po mokyklos apylinkėse esančius miškus ir laukus – nuo paprastos trumpos iki ilgos. Viena iš trasų – virvėmis! Orientaciniame kviečiame dalyvauti ir asmenims ir komandoms. Kviečiame registruotis starto vietoje. (Išsamesnė trasų informacija>>>). Šventės metu žaisime futbolą! Tai bus smagus draugiškas futbolo turnyras 33×22 metrų pievos aikštelėje su mažais vartais.  (Futbolo informacija čia >>>)

Muzikinė dalis: Šventę atidarys mokyklos folkloro būrelio pasirodymas. Taip pat šventėje bus muzikinių improvizacijų su Tautvydu sala, bei renginio muzikinį foną orkestre su gamtos garsais mums kurs Ana.

Veiklų dalis: Šventėje bus galima pameistrauti iš medžio su Gintu, siūti lėlytes su Julijana, susiklijuoti vitražėlį su Natalja . Taip pat galima bus aplankyti Pojūčių kambarį, o iliuzijomis stebins magai Simonas ir Eytanas, išvysite Ginto Kavoliūno fotografijų parodą.

Sočioji, skanioji ir gaivioji dalis: veiks šilto ir malonaus maisto kavinė, taip pat “Žalioji pyraginė“, kokteilių baras.

Mažiausiems: Žaliasis Valdorfo darželis numatytais laikais rodys spektakliukus.

Didžiausiems: Rimtiems ir nelabai pokalbiams kvies mokyklos reikalų, veiklų, statybų infocentras.

Visos šventės metu veiks PARDUOTUVĖLĖ, TURGELIS IR BLUSTURGIS!

Parkingas: Šventės svečius kviečiame automobilius parkuoti Malūno g. Mokyklos sklype (bus nuorodos). Šventės dalyvius kviečiame automobilius parkuoti  Neries, Stumbrų ir Elnių g. Bratoniškėse.

Šventės puslapis Facebook, kur anonsuota didžioji dalis veiklų: https://www.facebook.com/events/1040954289277132/

Šventės programa:

7:30  žygis Vilnius-Žalioji mokykla
11.00 folkloro būrelio pasirodymas
11.20 veiklų ir sporto rungčių pradžia
12.00 spektaklis mažiesiems
12.30 iliuzijos
13.00 spektaklis mažiesiems
13.30 iliuzijos
14.30 Aktyviausių orientacininkių
apdovanojimai,futbolo komandų apdovanojimai. Šventės uždarymo daina
15.00 pabaiga, tvarkymasis, laisva programa prie laužo