Popiečio užsiėmimai gamtoje

Šiais mokslo metais dėka projekto “Sportuok gamtoje ir laipiok sienele!” bendrai finansuojamo valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, galime organizuoti sportinius popiečio užsiėmimus gamtoje.
Užsiėmimai vyksta mokyklos teritorijoje – gryname ore. Vaikų laukiame pasibaigus pamokoms nuo 14:00 iki 17:00 val. kiekvieną mokslo dieną.
Numatomos veiklos – išdygus didžiulei tinklinei laipiojimo piramidei ir lauko laipiojimo sienelei, vaikai gali lavinti savo kūno judesius, balansą ir lankstumą. Įrengus naujas sporto erdves tokias kaip tinklinio ir futbolo aikštes vaikai susipažins ne tik su naujomis sporto šakomis, bet ir patys kurs įvairiausius žaidimus.
Popiečio užsiėmimai gamtoje finansuojami Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Registruotis galite kreipdamiesi adresu popieciogrupe@zaliojimokykla.lt
Popiečio užsiėmimai gamtoje veikia Malūno g. 39, Skirgiškių k., Vilniaus r.