Apie mus

Žalioji mokykla gimė 2013 m. įsikūrus jau 25 metus dirbančios Vilniaus Valdorfo mokyklos (gimnazijos VIVA) filialui. 2015 m. vasarą įsteigėme atskirą juridinį asmenį – VšĮ Vilniaus Valdorfo Žaliąją mokyklą.

Esame nevalstybinė, bendruomeninė nepelno siekianti mokykla. Mokyklos steigėja – asociacija Paramos Valdorfo pedagogikai bendrija.
2019–2020 mokslo metais mokykloje turime 1–9 klases, 207 mokinius, 30 mokytojų komandą. Kasmet surenkame naują pirmokų klasę, mokykla sparčiai auga.

Įsigytame sklype gamtoje statome gamtinės architektūros pastatus. Kuriame erdvę vaikams ir bendruomenei. Mūsų tikslas – šiuolaikinis visuminis ugdymas, atliepiantis jaunų žmonių poreikius bei ruošiantis juos visaverčiam suaugusio žmogaus gyvenimui.