Apie mus

Žalioji mokykla gimė 2013 m. įsikūrus jau 25 metus dirbančios Vilniaus Valdorfo mokyklos (gimnazijos VIVA) filialui. 2015 m. vasarą įsteigėme atskirą juridinį asmenį – VšĮ Vilniaus Valdorfo Žaliąją mokyklą.

Esame nevalstybinė, bendruomeninė nepelno siekianti mokykla. Mokyklos steigėja – asociacija Paramos Valdorfo pedagogikai bendrija.
2020–2021 mokslo metais mokykloje turime 1–10 klases, 220 mokinių, 38 darbuotojų komandą (Mokytojų komandoje dirba 21 moteris ir 15 vyrų, mokykloje nuo šių mokslo metų dirba psichologė) . Kasmet surenkame naują pirmokų klasę, mokykla sparčiai auga.

Įsigytame sklype gamtoje statome gamtinės architektūros pastatus. Kuriame erdvę vaikams ir bendruomenei. Mūsų tikslas – šiuolaikinis visuminis ugdymas, atliepiantis jaunų žmonių poreikius bei ruošiantis juos visaverčiam suaugusio žmogaus gyvenimui.