Žaliasis darželis

Žaliasis Valdorfo darželis duris atvėrė 2015 metų rugsėjį. Esame Vilniaus Valdorfo Žaliosios mokyklos dalis: atvira, auganti bendruomeninė organizacija, kartu valdoma tėvų ir pedagogų. Darželio tikslas – kurti atvirą, saugią, harmoningą erdvę gamtoje, kur laisvei bei atsakomybei augti ir skleistis galėtų ir vaikai, ir suaugę.

Čia suaugę žmonės susitinka tam, kad vaikai galėtų išgyventi tikrą vaikystę, patirti laisvę ir saugias ribas. Čia galima jausti visaip, galima norėti ir nenorėti, žaisti, kurti ir atrasti. Čia gyvename neskubėdami, įsiklausydami į save ir į aplinkinius. Jauki, šeimyniška atmosfera, paprastas, naminis maistas, buvimas gamtoje – tuo džiaugiamės labiausiai.

Kuriame tokį darželį, kur vaikas ateitų tarsi į kitus namus ar šeimą, kur būtų laukiamas ir priimamas toks, koks yra. Vaikai čia auga girdimi ir suprasti, nevertinami, jais rūpinamasi gerbiant jų poreikius ir jausmus. Juos supantys suaugusieji siekia išlikti kuo tikresni ir sąmoningesni, įžvelgti tikrąsias vaiko elgesio priežastis ir padėti jam konkrečioje situacijoje.

Dviejų grupių darželis įsikūręs šalia miško, tarp pievų ir laukų. Vaikai žaidžia lauke bet kokiu oru: gali braidyti po balas, voliotis po sniegą ar basi bėgioti po žolę. Žaliojo darželio šeimos nariams – tiek mažiems, tiek dideliems, – tai galimybė išbūti su įvairiais pojūčiais, pajusti gamtos ritmą ir skirtingas jos nuotaikas.

Darželis veikia nuo rugsėjo pradžios iki  birželio 23 d. Turime rudens, pavasario ir žiemos atostogas. Darbo laikas 7.45 – 18 val.
Darželio mokestis  200-230 Eur. Stojamasis mokestis – 200 Eur.

Viešoji įstaiga Žaliasis Valdorfo darželis
Elnių g. 7, Bratoniškės, Vilniaus raj.
Tel. +370 686 51766
El.paštas zaliasisdarzelis@gmail.com

Įmonės kodas 304072060
Buveinės adresas: Pūčkorių g. 13 – 2, Vilnius
Atsiskaitomoji sąskaita:
Nr. LT44 7044 0600 0804 3322
AB SEB bankas

Fotografijų autorė Julija Braziūnienė.