transportas

Vykstantys į mokyklą mokiniai važiuoja miesto autobusu Nr 66

• Ryte autobusas išvyksta iš Žalgirio st. 7:28, Skirgiškėse būna apie 8:10 (visų stotelių nuoroda >>>)
  • Po pamokų autobusas išvažiuoja iš Skirgiškių st. 15:00,  Žalgirio st. būna apie 15:43 (>>>)
  • 5-7 kl. mokiniai išvažiuoja iš Skirgiškių st.  15:41 arba 15:50 (tikslintis pagal sezono grafiką >>>)
  • Po popiečio grupės autobusas  išvažiuoja iš Skirgiškių st. 17:26,  Žalgirio st. būna apie  18:09(>>>)

Tėvai rūpinasi mokinio kelione (kad mokinys patektų laiku į stotelę ir įliptų į autobusą.  Išlipęs iš autobuso – žinotų saugų kelią namo).

Tėvai rūpinasi bilietais savo vaikams. Nuperkamas metų/mėnesio bilietas arba vaikai perka bilietą autobuse patys. Reikia turėti su savimi lengvatos teisę patvirtinantį dokumentą.

1-2 klasių transporto klausimas sprendžiamas klasių  forumuose.