Sveiki, visi, kuriems rūpi vaikų ugdymas ir nauji vėjai švietimo sistemoje!

Džiaugiamės, kad besikuriančios Žaliosios mokyklos bendruomenė auga – 2014 sausį joje mokėsi 24 mokiniai, o rudenį turėsime jau iki 80 mokinių.

Kviesdami paremti mokyklą 2-ų procentų parama, informuojame apie svarbiausius mokyklos organizacijoje įvykusius ir šiuo metu vykstančius procesus. Visuose procesuose labai reikia Jūsų palaikymo ir pagalbos.

2014 vasarą įsigijome 2,4 ha ūkio paskirties žemės sklypą. Tam turėjome paimti iš bendruomenės paskolas penkeriems metams. Jas grąžinti planuojame iš biudžeto investicinės dalies pajamų, taip pat iš bendruomenės paskirtos 2-ų procentų paramos. Taigi, Jūsų 2-ų procentų parama labai svarbi mokyklos plėtrai.

Šią vasarą mokyklos sklype bus statomas klasės pastatas ir vedamos komunikacijos. Pastato apdailai (sienos, lubos, grindys, išorė ) bei dažymui kviesime į talką tėvus, bendruomėnę. Talkos planuojamos nuo birželio 1 dienos. Tėvams- medžio darbai, mamoms – dažymo :). Tačiau ir čia neapseisime ir be piniginės paramos.

Labai dėkojame visiems prisidedantiems prie mokyklos gyvenimo ( ir išgyvenimo :-) beprocentėmis paskolomis, finansine parama, žodiniu palaikymu ir daugybe padarytų darbų.
Mokyklos sklypą jau turime, o mokyklos pastatus dar reikės pastatyti.

Mums reikia Jūsų pagalbos.

MOKYKLĄ KURIAME MES PATYS.

2proc_header_motyvacija_4