Rankdarbiai

Rankdarbių būrelyje laukiami visi: mergaitės, berniukai, maži, dideli, suaugę… Nes čia smagu būti kartu, dalintis idėjomis, mokytis naujų dalykų, kurti savomis rankomis! Jo metu tradiciškai siūsime, megsime, lankstysime ir… darysime įvairiausius smagius netradicinius darbelius sau, dovanoms, šventėms, mugėms…

Šiais metais taip pat turėsime teminius užsiėmimus, kurie bus skirti konkretiems darbeliams, konkrečioms medžiagoms ir technikoms.

Būrelį veda Žaliosios mokyklos vaikų mamos Ieva ir Zita. Taip pat labai kviečiame ir kitas mamas (ir tėčius :) prisijungti bei pagelbėti vaikams užsiėmimų metu. Vaikų būna daug, o suaugusiųjų rankų paprastai labai trūksta, nes ir mazgą dažnam reikia užmegzti, ir siūlą į adatą įverti… O tuo pačiu galima išmokti ir naujų įdomių dalykų!

Mokestis už būrelį yra 5 eur/kartą. Visas mokestis yra skiriamas mokyklai.

Daugiau informacijos teirautis ir registruotis galite: Zita 8 610 28779, kukuciacrafts@gmail.com

Tvarkaraštis>>>