Rankdarbiai

Kviečiame visus tiek mažesnius tiek didesnius į rankdarbių būrelį!
Būrelio metu siūsime žaislus ir lėlytes, kurias patys ir puošime, siuvinėsime, megsime žaisliukus ir ne tik, gaminsime medinukus-dekoracijas, lankstysime smagius 3D žaislus iš popieriaus. Su vyresniaisiais išbandysime ir sudėtingesnius darbelius – origami architektūrą ir simegrafiją (siuvinėjimą ant popieriaus).
Visas reikalingas priemones vaikai gaus. Būrelį ves 2-3 žmonės, tad tuo pačiu metu bus galima gaminti skirtingus darbelius! Būrelyje vaikai pasigamins darbelių sau, o taip pat galės pagaminti ir padovanoti mokyklai. Padovanoti darbeliai bus parduodami Pavasario šventėje, o gautos lėšos skiriamos mokyklos statyboms.
Būrelį ves mokyklos vaikų mamos Ieva, Gustė, Aistė, Austėja, Zita ir… gal dar daugiau… :) Ateikite pirmadienį ir susipažinsime :) Taip pat gyvai pamatysite darbelių pavyzdžių.
Būrelio kaina 5 eur už užsiėmimą. Surinktos lėšos skiriamos mokyklai.

Norinčiuosius prašom registruotis pas Aistę el. paštu: siaido@gmail.com

Būrelis vyks pirmadieniais 14:00 – 15:30 Džiaugsmo klasėje.

Tvarkaraštis>>>