Fotografija

Būrelis įvyks susirinkus grupei ir susiderinus su mokytojais.

5-8 klasės mokinius kviečiame į fotografijos užsiėmimus. Tai bus bendraminčių susibūrimas, kuriame kartu tyrinėsime kas ta Fotografija, kokia jos kalba, kokia paskirtis, kokie fotografijos įrankiai, kokias galimybes mums ji atveria. Užsiėmimus ves Žaliosios mokyklos mokytojas Egidijus Kabošis, dėstęs fotografiją Vilniaus dizaino kolegijoje ir TTVAM, fotografas, Atvirųjų fotografijos dirbtuvių vienas iš steigėjų ir lektorių.  Dalyviams būtina motyvacija, reikalingas savo fotoaparatas, pageidautinas pilnas tėvų pritarimas šiai veiklai.

Trukmė 1-1,5 val, priklausomai nuo temos ir vaikų skaičiaus.  Būrelio kaina mėnesiui (eilinių 4 susitikimų)  25 Eu.

Bus ir neeiliniai susitikimai, pavyzdžiui ilgiau užtrunkančios dirbtuvės reikalaujančios daugiau medžiagų, tikslinės išvykos, pvz. į parodas ar pas kitą fotografą, atvykę svečiai, susitikimai atliekant specifines užduotis). Neeilinių susitikimų papildomos išlaidos priklauso nuo situacijos, kurią patirsime kartu.

Registruokitės gauti naujienas apie šį būrelį: https://goo.gl/forms/uxfwK3eThgXEQP9Z2 ir laukite laiško, informuojančio apie būrelio veiklą.

Kontaktai klausimams: Egidijus 8 650 20611 egidijus@zaliojimokykla.lt

Būrelio vaizdai Istagram’e: Žalia fotografija www.instagram.com/zalia_fotografija

Užsiėmimų rėmėjas:

Tvarkaraštis>>>