Dainavimo studija

Dainavimas lavina klausą, balso išraiškų platybes, moko taisyklingo kvėpavimo, kuris tiesiogiai siejasi su žmogaus fizine ir dvasine sveikata, lavina veido raumenis, dikciją, atmintį, taisyklingą laikyseną. Patirtis kolektyve stiprina pasitikėjimą savimi, tai puikus būdas savirealizacijai, tai yra vienas būdų priklausyti sociumo grupei, kurioje išmokstame disciplinos, prisitaikymo, pagarbos ir organizuotumo.

Įdedamos pastangos repeticijų metu visada atneša didelį emocinį atlygį koncertuose. Dainuodami kolektyve žmonės išmoksta atpažinti ir išreikšti gilius ir skirtingus žmogaus jausmus, perkeldami dainų tekstus klausytojams, muzikinių išraiškų pagalba.

Svarbiausia vertybė yra nuostata, kad dainuoti gali visi. Visko ko reikės išmoksime kartu. Atrankos nėra, nes tikiu, kad dainuoti gali visi, tik kartais mums reikia skirtingo laiko išmokti skirtingus dalykus.

Dainavimo studijoje:

• Formuosime ir lavinsime vokalinius įgūdžius,
  • Mokysimės ir ruošime koncertines programas, dainas,
  • Dalyvausime mokyklos renginiuose atlikdami paruoštą repertuarą,
  • Atstovausime mokyklą išorėje (festivaliuose, koncertuose už mūsų mokyklos ribų),
  • Organizuosime bendrus renginius su kitomis valdorfo mokyklomis.

Lankyti gali:

• mokiniai atitinkantys amžiaus ribą,
  • norintys dainuoti ir turintys energijos tobulinti save.

Papildoma sąlyga: pradėję lankyti mokiniai įsipareigoja lankyti ne mažiau, kaip 70% repeticijų. Būrelio kaina 10 € yra mėnesiui ir yra neskaidoma išskyrus ilgos ligos atvejus.

Priėmimas vyksta iki rugsėjo mėnesį, kitas priėmimas vyks sausio mėnesį.

Ką daryti norint lankyti Dainavimo studiją:

• Tėvai turi užpildyti prašymą (prašymą gali paduoti mokykloje Ausma arba parašykite: sonantem@sonantem.lt )
  • Lankyti repeticijas. Dainavimas prasideda nuo pirmos rugsėjo savaitės.
  • Mėnesio pabaigoje bus išrašoma asociacijos ,,Skambėjimas” sąskaita už papildomą muzikinį ugdymą ir atsiunčama el.paštu. Apmokama iki kito mėnesio 10 d.

Dainavimo studijose mokys Ausma Sakalauskaitė.

Daugiau apie Ausmą: Ausma S.>>>

Tvarkaraštis>>>