Kviečiame dirbti Klasės mokytoją į antrą klasę

[skelbimas nebeaktualus]

Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla ieško klasės mokytojo antrai klasei nuo 2020 vasario mėnesio.

Jei nori tapti Valdorfo mokytoju, esi smalsus ieškotojas, pasiruošęs mokytis darbo metu ir seminaruose, mėgsti dirbti komandoje, nebijai žygiuoti mišku bet kuriuo metų laiku – kviečiame prisijungti prie mūsų.

Siūlome daug gryno oro ir žalumos, jauną sparčiai augančią organizaciją, draugiškus kolegas ir nei vieno direktoriaus.

Klasėje dirba du klasės mokytojai vienu metu. Darbo krūvis per savaitę 36 val, iš kurių 24 val (keturios dienos per savaitę nuo 8 iki 14 val) darbas klasėje su mokiniais. Mėnesio darbo užmokestis 930 eurų į rankas.

Mūsų mokykla įsikūrusi Skirgiškėse, už Europos parko. Šiais metais turime 1-9 klases, 207 mokinius ir 30 darbuotojų.

Rašyki, skambinki, siųski savo gyvenimo aprašymą:  personalogrupe@zaliojimokykla.lt, tel.861805342 Vytautas D.

Daugiau informacijos apie laisvas darbo vietas: https://www.zaliojimokykla.lt/laisvos-vietos/